gikostart@gikostart.cz   email:  Tel.   tel.: +420 603 498 987        

Vnější parapet

Pozinkované parapety

Pozinkované parapety jsou ekonomicky nejlevnější variantou venkovních parapetů. Povrch plastového parapetů je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní.
Pozinkované parapety dodáváme ve 4 základních barvách (bílá, hnědá RAL 8017, antracitová RAL 7016, dezén zlatý dub) jiné barvy jsou na dotaz. Boční plastové krytky jsou v základních barvách parapetů.
Venkovní pozinkované parapety se dodávají v tloušťce 0,7 mm.

Tažené hliníkové parapety

Tažené (extrudované) hliníkové parapety jsou vysoce kvalitní a elegantní. Vyrábějí se ze slitiny hliníku metodou vysokotlaké extruze. Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí.
Povrch tažených parapetů je opatřen ochranou plastovou folií, která se po montáži odstraní. Parapety mohou být s nosem 25 mm nebo s nosem 40 mm (na dotaz). Boční plastové krytky a šroubky s čepičkami jsou v základních barvách parapetů.
Základní barvy parapetů: bílá RAL 9016, Stříbrná ELOX CO, antracitová RAL 7016, světlý bronz ELOX C33, světle hnědá RAL 8003, tmavě hnědá RAL 8019, tmavě hnědá ELOX C34 a dle domluvy možnost nástřiku do jakékoliv barvy RAL.

Ohýbané hliníkové parapety

Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky výhodnější než tažený parapet. Povrch tažených parapetů je opatřen ochranou plastovou folií, která se po montáži odstraní. Tento typ parapetů dodáváme ve dvou základních barvách bílá RAL 9016 a tmavě hnědá RAL 8019 a dle domluvy možnost nástřiku do jakékoliv barvy RAL. Boční plastové krytky jsou v základních barvách parapetů.

Hliníkové parapety Gutmann

Jsou vyrobeny z taženého hliníku v tloušťkách dle vyložení od cca 2 mm a více. Konstrukčně jsou zhotoveny pro montáž na dřevěná, plastová i hliníková okna. Otvory pro šroubky jsou oválného tvaru pro možnost délkové dilatace. Dilatační prostor je také v bočních koncovkách. Možno dodat také rohové spojky. Hliníkové tažené venkovní parapety GUTMANN vynikají díky použitým materiálům, vysokou odolností, tuhostí a jsou odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Parapety jsou dodávány v barvě bílé, tmavě hnědé, starobronzové a stříbrné.

Jméno

Příjmení

Email

Telefon

Adresa

Příloha

Novinky a realizace